Pořízení značky na nosič kol

Blíží se konec zimy a nastává doba dovolených a výletů na kole 🙂 . Pokud vyrážíte s autem a kolem ven je nejvyšší čas pořídit si značku přímo na nosič kol (oficiální název 🙂 – značka k umístění na nosné zařízení připojitelné k silničnímu vozidlu).

Výroba značky na nosič kol trvá zhruba 14 dní, nenechávejte tedy výrobu na poslední chvíli před dovolenou. Značku poznáte podle dvou hvězdiček nad sebou, které jsou za třetím znakem.

Výhodou značky je, že nemusíte přehazovat zadní RZ z vozidla. Podle zákona totiž značku na nosné zařízení mít nemusíte, ale kdo někdy značku vyndával z rámečku, tak ví jak je to otravné. Navíc, pokud rámeček poškodíte můžete značku ztratit.

Není povolena ani jízda se zakrytou nebo nečitelnou značkou a když budete mít značku schovanou za jízdním kolem vystavujete se vysoké pokutě i zákazu řízení. Policie ani neakceptuje domácky vyrobené značky.

Jak tedy postupovat pokud budete chtít značku nechat vyrobit? Více se dozvíte v článku zde. Nebo můžete žádost o výrobu značky svěřit nám a zavolat na tel: 735549582 nebo napsat na e:mal – info@spzsluzby.cz a my Vám vše potřebné sdělíme.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.